Menu Zamknij

W naszej ofercie znajdziesz produkty niemal wszystkich producentów BHP. Codziennie prowadzimy rozmowy z nowymi dostawcami.

Wszystkich klientów zachęcamy do współpracy z naszą hurtownią w zakresie regularnych dostaw artykułów BHP. Dla stałych odbiorców przygotowaliśmy atrakcyjne rabaty.

Serdecznie zapraszamy do współpracy. W naszej ofercie posiadamy produkty najlepszych europejskich dostawców. Obsługujemy firmy korporacyjne, produkcyjne, handlowe, urzędy, oświatę, oraz niewielkie firmy rzemieślnicze. Nasze usługi świadczymy dla odbiorców ostatecznych jak i pośredników.

NASI PARTNERZY MÓWIĄ O NAS

Świetnie trafiłeś!

Każda firma, która z nami współpracuje, otrzymuje opiekuna handlowego, który zajmuje się Twoją firmą od A do Z – co to znaczy?

Sklep internetowy

Rozwiązanie dla klientów naszej firmy, którzy cenią sobie wygodę zakupów przez internet. Wszystkie nasze produkty dostępne w jednym miejscu. Szybka i intuicyjna realizacja zamówienia bez wychodzenia z domu.

DKBHP

Jesteśmy dystrybutorem i producentem artykułów BHP. Działamy na terenie całego kraju i poza jego granicami. Dowiedz się co sprawia, że jesteśmy liderem w branży.

NASZE USŁUGI