Firma Dobrowolski Kęsicki DKBHP SP.J

powstała w 2015r. Głównym założeniem jest obsługa na terenie województwa pomorskiego i zachodniopomorskiego mikro i makro przedsiębiorstw w środki i artykuły BHP oraz PPOŻ. Zbudowaliśmy magazyn, który pozwala na utrzymanie ciągłości dostaw dla naszych klientów, zaś dla klientów z dalszych części kraju uruchomiliśmy sklep internetowy, w którym szybko i bezproblemowo mogą Państwo zamówić produkty do swojej firmy.

Wypełniamy lukę związaną ze świadczeniem fachowego doradztwa na terenie miasta Słupsk i okolic. Naszymi odbiorcami są min. : Urząd Miasta Słupsk oraz Wodociągi Słupsk. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę pracowniczą.

Oferowane marki DKBHP posiadają wymagane certyfikaty europejskie kat. I, II lub III.

W ciągu trwania działalności zdobyliśmy zaufanie u ponad stu firm, przedsiębiorstw, szkół, przedszkoli, klinik zarówno prywatnych jak i budżetowo-finansowych.

DKBHP - Słupsk
OCHRONA RĄK
OCHRONA CIAŁA
PRACA NA WYSOKOŚCI
OCHRONA GŁOWY
OCHRONA SŁUCHU
OCHRONA OCZU I TWARZY
OCHRONA DRÓG ODECHOWYCH
OCHRONA NÓG
OCHRONA PPŻ
RĘCZNIKI I CZYŚCIWA
ŚRODKI CZYSTOŚCI
PROMOCJE

DZIAŁ HANDLOWY​

Nasz dział sprzedaży odpowiada na zapytania ofertowe klientów oraz przyjmuje do realizacji zlecenia na dostawy produktów.

Pracownicy pozostają w trakcie realizacji zlecenia w stałym kontakcie z klientem i udzielają porad w zakresie procedury logistycznej, dbając o terminową realizację dostaw.

W przypadku pytań dotyczących produktów lub terminów dostaw prosimy o kontakt telefoniczny lub wysłanie wiadomości drogą mailową. Niezwłocznie się z Państwem skontaktujemy.