Menu Zamknij

VENDING BHP

LEPSZY SPOSÓB NA DYSTRYBUCJĘ BHP

Cribspot® to usługa, w której połączyliśmy dostawy produktów BHP, ich automatyczną dystrybucję wśród pracowników oraz zarządzanie informatyczne przydziałami.

NIEZAWODNA OBSŁUGA

Dystrybucja produktów przez automaty vendigowe jest trudna. Bezbłędnie wykonywana wymaga doświadczenia, praktyki i wypracowanych procesów. Zaopatrujemy w BHP największą ilość automatów w Polsce. Mamy wymagane doświadczenie.

NAJLEPSZE AUTOMATY NA RYNKU

Wstawiamy nasze automaty do Twojej fabryki. Dopasowujemy urządzenia które spełnią dwa warunki: nam zagwarantują pewność inwestycji a dla Ciebie będą solidnym i niezawodnym narzędziem dystrybucyjnym.

SZEROKA GAMA PRODUKTÓW

Wdrożenie vendingu zakończy sie sukcesem jeśli trafnie dobierzesz pulę produktów do dystrybucji z automatu. W Twojej fabryce używane są dziesiątki różnych artykułów BHP. Nasi specjaliści przeprowadzą dla Ciebie audyty i stworzą idealnie dopasowaną pulę produktów.

SYSTEM ANALIZ BI

Zaawansowany system analiz to szczególny atut naszej oferty. Świetnie wyglądające personalizowane raporty, są nie tylko kopalnią wiedzy o zużyciu ale też solidną pdstawą do optymalizacji zakupów środków BHP.

OUTSOURCING – NOWE MOŻLIWOŚCI!

Ostatnim etapem outsorcingu dystrybucji BHP jest uruchomienie na terenie Twojej fabryki magazynu BHP obsługiwanego przez naszą firmę. Dostawy dużych lub słabo rotujących produktów z magazynu są idealnym uzupełnieniem do częstych, drobnych pobrań realizowanych z automatów vendingowych.