Menu Zamknij

Firma Dobrowolski Kęsicki DK BHP SP.J powstała w 2015r. Głównym założeniem jest obsługa na terenie województwa pomorskiego i zachodniopomorskiego mikro i makro przedsiębiorstw w środki i artykuły BHP oraz PPOŻ. Zbudowaliśmy magazyn, który pozwala na utrzymanie ciągłości dostaw dla naszych klientów, zaś dla klientów z dalszych części kraju uruchomiliśmy sklep internetowy, w którym szybko i bezproblemowo mogą Państwo zamówić produkty do swojej firmy.

Wypełniamy lukę związaną ze świadczeniem fachowego doradztwa na terenie miasta Słupsk i okolic. Naszymi odbiorcami są min. : Urząd Miasta Słupsk oraz Wodociągi Słupsk. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę pracowniczą.

Systematycznie wprowadzamy innowacyjne rozwiązanie we wzornictwie odzieży, obuwia i innych środków ochrony indywidualnej w celu podniesienia poziomu jakości, estetyki i przede wszystkim bezpieczeństwa. Gwarantowana jakość produktów oraz zgodność z wymogami surowych przepisów Unii Europejskiej daje wszystkim współpracującym z nami firmom wymierne poczucie bezpieczeństwa.

Oferowane marki DK BHP posiadają wymagane certyfikaty europejskie kat. I, II lub III.
W ciągu trwania działalności zdobyliśmy zaufanie u ponad stu firm, przedsiębiorstw, szkół, przedszkoli, klinik zarówno prywatnych jak i budżetowo-finansowych.